۰
عسل علی بابا صفحه اصلی

​​Alibaba Honey

زنبورداری علی بابا​​​​​​​​​​​​​​

فروش عسل دیابتی با ساکارز پایین

فروش عسل دیابتی

فروش عسل دیابتی و نکات مهم در هنگام خرید

اولین نکته در هنگام خرید عسل دیابتی، خرید آن از یک زنبوردار مورد اعتماد یا از جای معتبر است، اما فقط این نکته کافی نیست!
به این معنی که هر زنبورداری که ادعای فروش عسل دیابتی کند باید با برگه های آزمایش، محصول خود را تائید کند.

دومین نکته این است که ساکارز عسلی که میخرید چقدر است؟ این موضوع را حتما از فروشنده عسل سوال کنید. عسل باید فروکتوز بالاتر و ساکارز کمتری داشته باشد.

سومین نکته که در هنگام خرید عسل دیابتی باید به آن توجه کنید این است که عسل خام باشد و به قول معروف حرارت ندیده باشد.
البته فروش عسل دیابتی بصورت حرارت دیده هم انجام میگیرد که آن هم تاثیر منفی برای افراد دیابتی ندارد ولی اگر عسل حرارت ندیده و خام باشد خواص بالاتری نسبت به عسل حرارت دیده دارد ولی خوب واقعیت این است که حرارت دادن عسل تاثیر خاصی بر میزان قند عسل ندارد و این نکته به خاطر حفظ خواص دیگر عسل مانند دیاستاز و کم بودن میزان اچ ام اف در نظر گرفته می‌شود.

​​​​​​​چهارمین نکته که در هنگام خرید عسل دیابتی باید به آن توجه داشته باشید، نوع تغذیه زنبور از گیاهانی است که برای بیماران دیابتی مفید تر هستند که در ذیل به آن میپردازیم.
به این معنی که فروش عسل دیابتی فقط به موارد ذکر شده در بالا خلاصه نمیشود و گیاهی که زنبور از آن تغذیه کرده نیز اهمیت دارد.

چرا افراد مبتلا به دیابت باید عسل دیابتی مصرف کنند؟

اولین نکته بخاطر  اینکه در خون افراد مبتلا به دیابت گلوکز اضافه وجود دارد، بهتر است افراد دیابتی بجای استفاده از غذاهای حاوی گلوکز از غذاهای حاوی فروکتوز استفاده کنند.

دومین نکته  فروکتوز موجود در عسل طبیعی برای شکسته شدن نیاز به انسولین ندارد و به خودی خود شکسته میشود. ولی گلوکز موجود در خون افراد دیابتی برای شکسته شدن نیاز به انسولین دارد.

سومین نکته شیرینی فروکتوز موجود در عسل بیشتر از شیرینی موجود در شیرین کننده های دیگر مانند قند و شکر است،نزدیک به دو برابربا این تفاوت که کالری عسل کمتر است ولی شیرینی آن بیشتر حس میشود، این موضوع باعث میشود فرد مبتلا به قند خون برای شیرین کردن غذاها و نوشیدنی ها با استفاده از عسل، مقدار کمتری قند دریافت کند.

​​​​​​​چهارمین نکته  گیاهانی در طبیعت وجود دارند که مصرف آنها  باعث کنترل قند خون میشود، با توجه به این که زنبورها از شهد آن گیاهان برای تولید عسل تغذیه کرده اند، همان آنزیم ها نیز در عسل وجود دارد و به کنترل قند خون کمک میکند.

آیا محدودیتی برای استفاده عسل برای افراد مبتلا به دیابت وجود دارد؟

​​​اگرچه استفاده از عسل دیابتی برای افراد مبتلا به دیابت مناسب است اما باید توجه داشت که این افراد نباید در مصرف عسل زیاده روی کنند و آن را در حد اعتدال مصرف کنند، مصرف بیش از حد عسل میتواند قند مبتلایان به دیابت را بالا ببرد، مقدار توصیه شده استفاده عسل برای افراد مبتلا به دیابت نهایتا روزانه 20 تا 30 گرم است و این نیز بسته به نوع بیماری دیابت و شرایط بیمار میتواند تغییر کند.
حتما با پزشک خود در رابطه با این موضوع مشورت کنید.

بطور کلی مصرف تمامی عسل هایی که ساکارز زیر 5 دارند برای این افراد مناسب است، اما بهتر است این اشخاص از عسل هایی استفاده کنند که ساکارز آنها زیر 2 است.
در هنگام فروش عسل دیابتی توسط فروشنده میزان ساکارز عسل در برگه آزمایش موجود در سایت همیشه ذکر میشود.
عسل های زول، مریم گلی و گشنیز برای این مناسب تر است.

کدام یک از عسل ها برای افراد دیابتی مناسب تر است؟

فروش عسل دیابتی با ساکارز بسیار پایین

list item image

خرید عسل زول

برای خرید عسل زول, وارد شوید

list item image

صفحه اصلی فروشگاه

برای رفتن به صفحه اصلی فروشگاه وارد شوید

list item image

خرید عسل مریم گلی

برای خرید عسل مریم گلی وارد شوید

list item image

خرید عسل گشنیز

برای خرید عسل گشنیز وارد شوید

سبد خرید

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش